KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

INTERNETOWE BIURO RACHUNKOWE

PRAWDZIWE BIURO RACHUNKOWE Z OBSŁUGA ONLINE

 
 

WSPÓŁPRACA Z BIUREM KPIR50

WYSYŁASZ ZESKANOWANE DOKUMENTY

KSIĘGUJEMY TWOJE DOKUMENTY

GENERUJEMY KSIĘGĘ PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

DOSTAJESZ INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI ZALICZKI PIT

GENERUJEMY EWIDENCJE VAT ORAZ PLIKI JPK

WYSYŁAMY DEKLARACJĘ VAT I JPK DO URZĘDU SKARBOWEGO

DOSTAJESZ INFORMACJĘ O WYSOKOŚCI VAT

GENERUJEMY DEKLARACJE ROZLICZENIOWE ZUS

WYSYŁAMY ELEKTRONICZNIE DOKUMENTY DO ZUS

KLIENCI DEDYKOWANI:

SPECJALIŚCI IT

BRANŻA MEDYCZNA: LEKARZE, RATOWNICY, FIZJOTERAPEUCI

PRAWNICY

POŚREDNICY Z BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

INŻYNIEROWIE

TŁUMACZE

KOREPETYTORZY

OSOBY ŚWIADCZĄCE INNE USŁUGI B2B


Internetowe biuro rachunkowe kpir50.pl – najniższe ceny

Ile kosztują usługi biura rachunkowego online? Wszystko zależy od tego, ile masz dokumentów do zaksięgowania oraz jakie prace chcesz faktycznie zlecić dla internetowego biura rachunkowego. Średnio minimalne stawki za prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów wahają się w granicach 100-250 zł netto miesięcznie. W internetowym biurze rachunkowym kpir50.pl możesz zamówić obsługę księgową już od 50 zł netto za miesiąc! Aktualnie jest to najniższa cena w kraju, którą możemy zaproponować naszym klientom, przy zachowaniu najwyższej jakości usług.


Księgowość internetowa – rozwiązanie dla małych firm

Czy księgowość internetowa jest dla każdego? Niestety, nie. Z takiego rozwiązania mogą jedynie korzystać mikro- i małe firmy oraz osoby będące na samozatrudnieniu, szczególnie te, które prowadzą swoją księgowość w oparciu o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów. Głównymi odbiorcami usług w ramach księgowości internetowej są firmy z sektora MSP (około 90%). Naszą ofertę kierujemy właśnie do takich klientów, ze szczególnym uwzględnieniem osób będących na samozatrudnieniu. Jesteśmy jedynym internetowym biurem rachunkowym, prowadzącym księgowość online dedykowaną osobom samozatrudnionym (jednoosobowa działalność gospodarcza).


Biuro rachunkowe online – jak to działa?

Zasady współpracy z biurem rachunkowym przez Internet są bardzo proste. Wypełniasz ankietę, kontaktujemy się z Tobą a następnie podpisujemy umowę na usługi księgowe online (taką, jak w przypadku tradycyjnego biura rachunkowego). Do Twoich zadań będzie należeć przesyłanie nam po każdym zakończonym miesiącu kalendarzowym skanów wszystkich dokumentów księgowych z danego miesiąca oraz przechowywanie oryginałów dokumentacji. Reszta obowiązków leży już po stronie naszego internetowego biura rachunkowego. Księgujemy Twoje dokumenty i generujemy wszystkie niezbędne księgi i ewidencje (podatkowa księga przychodów i rozchodów, rejestry VAT sprzedaży, rejestry VAT zakupy, ewidencje wyposażenia, EŚT). W Twoim imieniu wysyłamy również elektronicznie deklaracje rozliczeniowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS DRA) oraz do urzędu skarbowego (deklaracje: VAT7, VAT7K, VAT27, VAT-UE). Ponadto wszystkie wyżej wymienione dokumenty otrzymujesz również w formacie PDF. Warto wiedzieć, że każdego miesiąca nasze internetowe biuro rachunkowe przekazuje informacje o należnych wpłatach PIT (podatek dochodowy) oraz VAT (podatek od towarów i usług).


Księgowość online z kpir50.pl – szybko i wygodnie

Nie masz czasu na samodzielne prowadzenie księgowości i nie chcesz zlecać tego zadania w całości biurom rachunkowym? Dla Ciebie jest księgowość online! To nowy model księgowości hybrydowej, który łączy w sobie najlepsze zalety tradycyjnego biura rachunkowego oraz księgowości internetowej. W uproszczeniu biuro rachunkowe online polega na podziale prac – część z nich wykonuje biuro rachunkowe, jak np.: tworzenie raportów i księgowanie dokumentów, a część spoczywa na Twoich barkach, jak np. opłacanie składek i podatków czy przechowywanie dokumentów firmowych. Większość internetowych biur rachunkowych przekazuje swoim klientom tylko narzędzia do księgowania dokumentów, a księgowaniem musi zająć się klient. U nas jest inaczej. To my księgujemy Twoje dokumenty, generujemy raporty, księgi, ewidencje, itp., a także wysyłamy drogą elektroniczną deklaracje do US i ZUS. Taki model działania księgowości online jest nie tylko wygodny, ale pozwoli Ci zaoszczędzić dużo cennego czasu na prowadzenie własnego biznesu.


Dlaczego księgowość online z kpir50?

Każdy przedsiębiorca, który dopiero rozpoczął działalność gospodarczą z pewnością boryka się z problemem związanym z regularnym monitorowaniem swojej księgowości. Ze względu na to, że często ilość dokumentacji jest zbyt obszerna lub wiąże się z czasochłonnym weryfikowaniem informacji, warto zastanowić się nad nowoczesnym rozwiązaniem jakim jest biuro rachunkowe przez Internet. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że wszystkie papiery będą przygotowane na czas. Z pewnością jest to jeden z najlepszych sposobów prowadzenia rozliczeń księgowych.

Do księgowości z którą przyjdzie nam zmierzyć się w trakcie prowadzenia własnego biznesu na pewno możemy zaliczyć wystawianie i przechowywanie faktur, co jest podstawowym elementem rozliczania dochodów czy też sporządzanie deklaracji i składanie ich w urzędach skarbowych jak również prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rejestrów VAT (sprzedaży i zakupów) czy też rejestru środków trwałych. Księgowość internetowa jest prostym sposobem na ułatwienie sobie pracy w zakresie rozliczania wszystkich formalności związanych z dokumentowaniem prowadzonej działalności.

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe online skierowane jest przede wszystkim do małych firm usługowych pracujących w b2b i posiadających w związku z tym małą ilość dokumentów. Ze względu na stałą opłatę za usługę, nie trzeba będzie martwić się o dodatkowe koszty jak w przypadku tradycyjnych biur, gdzie cennik ustalany jest często w zależności od cen na lokalnym rynku. Ponadto polecamy usługi szczególnie osobom które rozliczają się „na zasadach ogólnych”, podatkiem liniowym oraz tym, którzy są płatnikami VAT i dla zwolnionych z VAT.

Jednorazowe podanie wszystkich informacji i dostarczanie skanów dokumentów generowanych na bieżąco to ogromna oszczędność czasu, którą zapewnia księgowość przez Internet. W trakcie gdy nasz klient zajmie się swoją pracą, my zadbamy o dotrzymanie terminów rozliczeń i wygenerujemy wszystkie dokumenty – zarówno księgi podatkowe przychodów i rozchodów, rejestry VAT sprzedaży, rejestry VAT zakupów, ewidencje wyposażenia czy ewidencję środków trwałych. Ponadto monitorujemy dokumenty wymagane do rozliczenia w urzędzie skarbowym czy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu nie będziecie Państwo martwić się o właściwie wypełniony PIT czy deklaracje VAT.

Wymieniając główne zalety jakie posiada internetowe biuro rachunkowe należałoby zaznaczyć możliwość bieżącego monitorowania wydatków firmy, wgląd do przygotowanej dokumentacji w każdej chwili, łatwy i intuicyjny sposób komunikacji dla użytkowników jak również mniejsze i jasne koszty związane z obsługą księgową. Największym plusem jest jednak nieoceniona oszczędność czasu i nerwów. Rzetelny nadzór nad finansami firmy ma ogromne znaczenie dla efektywnego zarządzania dochodami i związanym z tym prowadzeniem działalności. Księgowość online powoli zaczyna być standardem, wprowadzanym przez przedsiębiorców świadomie zarządzających finansami w firmie. .BR Łukasz Czyżewski | NIP 6452343090 | REGON 241357304 | CERTYFIKAT KSIĘGOWY 33654/2009 | POLISA PZU OC RAC0007995 | biuro@kpir50.pl

adres:biura: Biuro Rachunkowe BR Łukasz Czyżewski 42-680 Tarnowskie Góry ul. Powstańców Warszawskich 24A woj. śląskie | tel. 32 718 64 49


0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?