Używasz nieaktualnej przeglądarki. Pobierz nową w celu lepszych doświadczeń.

Faktury online za darmo


Faktury online to aplikacja łatwa w użytkowaniu, a zarazem posiada wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia księgowości w Twojej firmie. Poznaj zalety fakturowania online.

Twórz swój biznes gdziekolwiek jesteś i wystawiaj faktury online na każdym dostępnym urządzeniu bez ograniczeń. To najlepszy program do faktur dostępny na rynku.

Fakturowanie w KPIR50 z FakturaXL.pl

Różne rodzaje faktur do wyboru


Wszystkie rodzaje faktur w jednym programie: Faktury VAT, Korekty, Proforma, Zaliczkowe, Końcowe, Marża, Mały Podatnik metodą kasową, Odwrotne obciążenie, Faktury RR, Faktury bez VAT, Paragony, Rachunki.

Faktury zagraniczne


Dla klientów zagranicznych wystawiaj faktury wielojęzyczne w 7 językach: angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim. Faktury w walutach obcych mają VAT automatycznie przeliczony po aktualnym kursie NBP.

Baza Produktów


Wszystkie usługi i produkty w jednym miejscu. Baza jest automatycznie tworzona na podstawie wystawianych dokumentów i pozwala na kontrolę ilości sprzedawanych produktów.

Baza Klientów


Wystawiając fakturę automatycznie tworzysz listę własnych klientów, każdą następną fakturę przychodową i kosztową wystawisz szybciej. Sprawdzisz raporty sprzedaży dla wybranych firm oraz ustawisz przypomnienia o płatnościach.

Pobieranie danych firm z GUS


Program posiada funkcję automatycznego pobierania danych firm z bazy Głównego Urzędu Statystycznego, wystarczy podać numer NIP, KRS lub REGON.

Integracja z KPIR50


Klienci korzystający z aplikacji fakturaxl.pl nie muszą nam przesyłać zeskanowanych faktur przychodowych. Pobieramy je bezpośrednio z programu.

Każdy Klient biura kpir50.pl w ramach wybranego pakietu otrzymuje darmowy dostęp do oprogramowania online, dzięki któremu może wystawiać faktury. W aplikacji fakturaXL.pl Klienci ewidencjonują przychody i na czas umowy otrzymują dostęp bez limitu, bez dopłat i wszystko online. Ponieważ mamy stały dostęp do monitorowania wystawionych przez naszych Klientów faktur współpraca jest łatwiejsza. Jest możliwość nadania nam pełnych uprawnień także do edycji wystawianych przez Klienta dokumentów sprzedaży. Możemy dzięki temu online poprawić ewentualne błędy w fakturach.